Konkurs na realizację projektu badawczego w ramach Szkoły Doktorskiej na ścieżce nauki farmaceutyczne

Termin składania ofert
16.08.2021 00:00:00

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY ogłasza konkurs na realizację projektu badawczego w ramach Szkoły Doktorskiej na ścieżce nauki farmaceutyczne
Poszukujemy osoby zainteresowanej rozpoczęciem kształcenia w Szkole Doktorskiej WUM, na ścieżce nauki farmaceutyczne, w ramach realizacji projektu badawczego Preludium bis, finansowanego przez NCN (2020/39/O/NZ7/01109) pt. „Interakcje mikrobioty skóry ludzkiej z ekstraktami roślinnymi tradycyjnie stosowanymi w leczeniu schorzeń skóry”.
Projekt przewiduje zatrudnienie doktoranta/doktorantki na okres 48 miesięcy. Stypendium doktoranckie będzie w całości finansowane z kosztów projektu.

Szczegółowe informacje - plik pdf 451,7 Kb

Printer Friendly, PDF & Email