Konkurs na realizację projektu badawczego w ramach Szkoły Doktorskiej na ścieżce nauki medyczne

Termin składania ofert
10.09.2020 23:59:59

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY ogłasza konkurs na realizację projektu badawczego w ramach Szkoły Doktorskiej na ścieżce nauki medyczne.

Poszukujemy osoby zainteresowanej rozpoczęciem kształcenia w Szkole Doktorskiej WUM, na  ścieżce nauki medyczne, w ramach realizacji projektu badawczego OPUS 18 finansowanego przez NCN (2019/35/B/NZ5/02531) pt. „Wykorzystanie wysokoobjętościowej toracentezy i pomiaru ciśnienia opłucnowego do badania nowo opisanych zjawisk patofizjologicznych u chorych z płynem w jamie opłucnej”
Projekt przewiduje zatrudnienie doktoranta/doktorantki na okres 46 miesięcy. Zatrudnienie przy realizacji projektu rozpocznie się od stycznia 2021 roku

Szczegółowe informacje - plik pdf 235 kb

Zał.1 Podanie o przyjęcie do Szkoły Doktorskiej - plik word 23 kb