Konferencja pt. Międzynarodowy projekt IONIS – System wsparcia osób z zaburzeniami funkcji poznawczych i ich opiekunów w środowisku domowym i poza domem

Klinika Geriatrii WUM zaprasza pracowników naukowych i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Warszawskiej, lekarzy specjalizujących się w dziedzinie geriatrii, naukowców zajmujących się badaniami gerontologicznymi i zdrowiem publicznym, słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz przedstawicieli towarzystw naukowych i organizacji działających na rzecz osób starszych do udziału w konferencji pt. Międzynarodowy projekt IONIS – System wsparcia osób z zaburzeniami funkcji poznawczych i ich opiekunów w środowisku domowym i poza domem, która odbędzie się 12 lutego 2018 r. w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym WUM (sala nr 23) w godz. 12.30 - 15.30.

Udział w sympozjum jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie zgłoszenia do 05.02.2018 r. na adres mailowy: klinikageriatrii@wum.edu.pl z podanie następujących informacji:

Stopień/tytuł naukowy; imię i nazwisko; instytucja/organizacja; adres e-mail; tel. kontaktowy

Liczba miejsc konferencyjnych jest ograniczona. Uzyskają Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na konferencję za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ZAPROSZENIE I PROGRAM KONFERENCJI

Projekt IONIS realizowany jest przez Klinikę Geriatrii WUM w ramach programu AAL (Active and Assisted Living Programme, 2014-2020) we współpracy z Instytutem Radioelektroniki i Technik Multimedialnych Politechniki Warszawskiej (PW) oraz partnerami zagranicznymi.

Patronat:
Dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - prof. dr hab. n. med. Piotr Małkowski