VI Konferencja Kardiologiczna o problemach dzieci z wadami serca

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej zaprasza do udziału w VI Konferencji Kardiologicznej o problemach dzieci z wadami serca, która odbędzie się w dniach 25-26 listopada b.r. w sali konferencyjnej w budynku RONDO 1 w Warszawie.
25 listopada odbędą się wykłady zaproszonych ekspertów oraz sesja odpowiedzi na pytania uczestników, zaś 26 listopada - warsztaty z ekspertami składające się z części wykładowej dotyczącej wybranych zagadnień oraz z części praktycznej, podczas której będzie możliwość dyskusji ze specjalistami.
Konferencja to znakomita okazja do poszerzenia swojej wiedzy, merytorycznej dyskusji z lekarzami i ekspertami oraz spotkania i wymiany doświadczeń pomiędzy rodzicami dzieci z wadami serca. Udział w konferencji jest bezpłatny.