Konkurs „Położna Przyszłości - Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy”

Akademia Malucha Alantan - program społeczno-edukacyjny o charakterze non-profit, mający na celu propagowanie bezpiecznego i zdrowego trybu życia dzieci i rodziców, zaprasza studentów III roku studiów I stopnia kierunku położnictwo do udziału w pierwszej edycji „Położna Przyszłości - Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy”.

Celem konkursu jest promocja zawodu położnej w Polsce oraz wyłonienie i nagrodzenie najlepszego studenta w kraju.

Konkurs składa się z dwóch części. Pierwszy etap - w formie testu - odbędzie się 27 marca br. o godz. 10.00 na zgłoszonych uczelniach medycznych jednocześnie. Drugi, czyli test oraz egzamin praktyczny, 24 kwietnia o 9.00 w Warszawie w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii. Zakres materiału do egzaminu to 5 bloków tematycznych oraz 14 obowiązujących lektur.

Formularz zgłoszeniowy, zakres materiału, piśmiennictwo, regulamin, wykaz uczelni przystępujących do olimpiady i pozostałe informacje dostępne są na stronie konkursu: www. akademia-ama/olimpiada

Przyjmowanie zgłoszeń upływa 24 lutego br.