Konferencja "Kontrowersje w Chirurgii Naczyniowej: Dostępy Naczyniowe do Hemodializ"

Miejsce:
Centrum Dydaktyczne WUM, ul. ks. Trojdena 2A, Aula A, godz.17:00
Opis:

Kontrowersje w Chirurgii Naczyniowej to cykl spotkań w atrakcyjny sposób poruszających aktualne tematy z zakresu chirurgii naczyniowej, angażujących w dyskurs zarówno studentów jak i goszczących na nich lekarzy specjalistów. Piąta edycja dotyczyć będzie zagadnień związanych z dostępami naczyniowymi do hemodializ – planowania zabiegu, technik wykonywania zespoleń oraz leczenia powikłań. Poruszony zostanie również aspekt anestezjologiczny.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.facebook.com/events/401758380184068/

Organizator:
SKN przy Oddziale Chirurgii Ogólnej i Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, SKN „Kindley" przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Patronat:
JM Rektor WUM - prof. Mirosław Wielgoś