Dzień Otwarty 2017

Data wydarzenia
Centrum Dydaktyczne, ul. ks. Trojdena 2a, Warszawa, godz. 9.30-15.00
Opis wydarzenia

W trakcie Dnia dowiedzą się Państwo o szczegółach dotyczących tegorocznej rekrutacji i kryteriach naboru, które zostaną zaprezentowane na spotkaniach informacyjnych z udziałem przedstawicieli Władz Uczelni.

Dodatkowych wyjaśnień udzielą studenci, członkowie uczelnianych kół naukowych i organizacji studenckich, którzy przybliżą szczegóły dotyczące nauki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W podjęciu decyzji o wyborze studiów maturzystom pomogą również pracownicy uczelnianego Biura Karier.

Tradycyjną atrakcją Dnia Otwartego są liczne pokazy oraz prezentacje przygotowywane przez studentów poszczególnych kierunków, członków organizacji studenckich i przedstawicieli uczelnianych kół naukowych.

HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO:

godz. 10.00 -
kierunki: farmacja, analityka medyczna;

godz. 11.00 -
kierunki: lekarsko-dentystyczny, techniki dentystyczne,  specjalność: higiena stomatologiczna;

godz. 12.00 - kierunki: dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne;

godz. 13.30 -
kierunki: lekarski, fizjoterapia, elektroradiologia, audiofonologia z protetyką słuchu, logopedia ogólna i kliniczna.

Tegoroczna formuła Dnia Otwartego została rozszerzona o warsztaty z szycia chirurgicznego, prawa medycznego i z zakresu położnictwa oraz o wykłady.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE NA FB POD LINKIEM: https://www.facebook.com/events/1548701341838008/

Informacje na temat zeszłorocznej edycji Dnia Otwartego