XIX edycja Braterstwa krwi

Data wydarzenia
Miejsce
Parking przed Centrum Dydaktycznym WUM od ul. ks. Trojdena 2a, godz. 10.00 - 14.00
Opis wydarzenia

Zakład Zdrowia Publicznego zaprasza studentów i pracowników Warszawskie Uniwersytetu Medycznego do udziału w Akcji BRATERSTWO KRWI. Oprócz oddania krwi będzie można zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

Ambulans do poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie będzie zaparkowany na parkingu przed Centrum Dydaktycznym WUM od ul. ks.Trojdena. Recepcja, prowadzona przez studentów zdrowia publicznego, będzie znajdować się w Centrum Dydaktycznym. Wszyscy chcący oddać krew proszeni są o zgłoszenie się do recepcji wraz z dowodem osobistym, gdzie wypełnią formularz dawcy krwi, zostaną wykonane im podstawowe badanie krwi i badanie lekarskie, które zakwalifikują do pobrania krwi.

Szczegóły dotyczące poboru krwi i zapotrzebowania na grupy krwi są na stronie internetowej RCKiK w Warszawie www.rckik-warszawa.com.pl

Potencjalni dawcy proszeni są o to, aby w dniu akcji, zjeść śniadanie.

Organizator
Zakład Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studenci kierunku zdrowie publiczne
JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - prof. Marek Krawczyk