Szkoleniowa Konferencja Kardiologiczna "Więcej Niż Zawał”

Data wydarzenia
Centrum Dydaktyczne WUM, aula A i B
Opis wydarzenia

To już 5. edycja wydarzenia skierowanego do młodych lekarzy oraz studentów. Wśród prelegentów znajdą się wybitni specjaliści, którzy podzielą się z nami aktualną wiedzą w zakresie postępów w diagnostyce i leczeniu niewydolności serca, wad wrodzonych serca oraz chorób rzadkich z zajęciem serca. Wykład inauguracyjny „Rok 2050 – quo vadis cardiologia?” wygłosi prof. Marcin Grabowski, kierownik I Katedry i Kliniki Kardiologii UCK WUM.

Program

Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na temat konferencji

Formularz rejestracyjny

Organizator
SKN przy I Katedrze i Klinice Kardiologii UCK WUM, SKN ZATOR przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii WUM