Dzień Otwarty WUM

Data wydarzenia
Centrum Dydaktyczne WUM, ul. ks. Trojdena 2a, Warszawa, godz. 11:00-15:00.
Opis wydarzenia

Już w sobotę 4 marca zapraszamy do Centrum Dydaktycznego naszej uczelni. Czeka na Was wiele atrakcji oraz masa niezbędnych informacji – na temat rekrutacji, studiów i życia studenckiego.

W czasie Dnia Otwartego dowiecie się, jakie są warunki, tryb oraz termin rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji, a także sposób jej przeprowadzenia. Od studentów usłyszycie m.in. jak wygląda studiowanie, jak trzeba się uczyć, żeby nie powtarzać przedmiotów oraz dlaczego warto rozwijać się naukowo.

Będą warsztaty, np. z szycia chirurgicznego oraz „szpilek” anatomicznych, wycieczki do Centrum Symulacji Medycznych, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego i Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii, a także pokazy ratownictwa medycznego oraz treningi otwarte sekcji sportowych. Na auli odbędą się ciekawe panele tematyczne: jeden poświęcony w całości anatomii, drugi o wyjazdach studenckich, trzeci zaś o działalności w studenckich kołach naukowych.

Dzień Otwarty WUM odbędzie się w Centrum Dydaktycznym przy ul. ks. Trojdena 2a (Warszawa). Start o godz. 11.00!

Szczegółowy program