Podziękowania dla emerytowanych pracowników naszej uczelni

„Praca to przedłużenie osobowości. To osiągnięcia. To jeden ze sposobów na zdefiniowanie siebie samego oraz określenie swojej wartości i poziomu człowieczeństwa”. Słowa te, których autorem jest Peter Drucker, znalazły się na dyplomach wręczonych pracownikom odchodzącym właśnie na emeryturę w dowód uznania ich zawodowych dokonań.

13 grudnia w auli Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM odbyło się specjalne spotkanie dla osób, które żegnają się z naszą uczelnią i przechodzą na zasłużoną emeryturę. Niektóre z nich były związane z WUM nawet kilkadziesiąt lat. W imieniu całej społeczności akademickiej za długoletnią pracę i zaangażowanie dziękowali im prof. Zbigniew Gaciong, Rektor oraz prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska, Prorektor ds. Personalnych i Organizacyjnych.

W spotkaniu wzięli udział również: prof. Paweł Włodarski, Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju, prof. Rafał Krenke, Dziekan Wydziału Lekarskiego, dr hab. Piotr Luliński, Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, dr hab. Joanna Peradzyńska, Prodziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego, dr hab. Łukasz Czyżewski, Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, dr Marta Kijak-Bloch, Kanclerz, przedstawiciele związków zawodowych oraz kierownicy jednostek, w których zatrudnieni byli emerytowani pracownicy.

Spotkanie przygotowało Biuro ds. Personalnych WUM.