Międzynarodowa Konferencja „Komunikacja jako niezbędny element procesu edukacyjnego przyszłych medyków”

Data wydarzenia
Miejsce
Wydarzenie odbędzie się online 14 grudnia na platformie Zoom w godzinach 9.00-15.30.
Opis wydarzenia

Podczas konferencji wszystkie prelekcje wygłaszane będą w dwu językach: polskim i ukraińskim z tłumaczeniem konsekutywnym. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Celem konferencji jest popularyzacja dobrych praktyk w nauczaniu komunikacji medycznej w środowisku akademickim w Ukrainie i w Polsce. W programie znajdą się m.in. wykłady poświęcone efektywnej komunikacji w zespole interdyscyplinarnym, poruszone zostaną zagadnienia związane z różnicami w specyfice nauczania komunikacji studentów farmacji, położnictwa, pielęgniarstwa oraz pediatrii. Prelegenci przyjrzą się też metodom ewaluacji umiejętności komunikacyjnych wśród studentów różnych kierunków medycznych.

Dane do logowania, Деталі входу під час конференції https://us02web.zoom.us/j/9681874338?pwd=eFVzVURaRGQzVG9YRUlxRDV4NUdoZz…

Passcode: 5KgS1T

więcej informacji i program

Organizator