Delegacja z Palestyny na WUM

Rektor, prof. Zbigniew Gaciong rozmawiał z przedstawicielami palestyńskiego Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych.

Na Warszawski Uniwersytet Medyczny z Palestyny przyjechali JE Mahmoud Abu Mouis, Minister Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych; Shadi Helo, Dyrektor Generalny ds. Stypendiów, Eyad Abu Samra, Dyrektor ds. Jakości. W spotkaniu uczestniczyli również JE Mahmoud Khalifa, ambasador Palestyny w Polsce oraz Alaa Jadallah, II sekretarz ambasady.

Dyskutowano o różnych możliwościach współpracy - wymianie pomiędzy palestyńskimi uniwersytetami a WUM w zakresie studiów podyplomowych, różnych specjalizacji lekarskich oraz wzajemnych wykładów akademickich.

Spotkanie na naszej uczelni było ważnym punktem oficjalnej trzydniowej wizyty Ministra Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Palestyny w Polsce.