Nowy rzecznik prasowy WUM

Od 2 maja 2022 roku funkcję rzecznika prasowego uczelni pełni Jarosław Kulczycki.

Jarosław Kulczycki jest telewizyjnym dziennikarzem informacyjnym z ponad 25-letnim stażem, współtworzył wiele programów w stacjach publicznych i komercyjnych. W ostatnich latach pracował jako wykładowca i trener: szkolił w zakresie wystąpień publicznych i relacji z mediami. W roli rzecznika WUM będzie odpowiedzialny za kontakty z dziennikarzami oraz będzie współpracował z Biurem Komunikacji i Promocji WUM przy tworzeniu treści do kanałów informacyjnych uczelni.
Dotychczasowy rzecznik prasowy WUM, Marta Ewa Wojtach, która pełniła tę funkcję od 2007 roku, została kierownikiem nowo utworzonego w strukturach Uczelni Biura ds. Współpracy z Otoczeniem Społecznym.