Kursy języka polskiego jako obcego dla uchodźców obywateli Ukrainy / Курси Польської мови як іноземної для біженців громадян України

Studium Języków Obcych WUM w ramach programu „Solidarni z Ukrainą” Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej otworzyło zapisy na bezpłatne kursy przygotowawcze z języka polskiego.

Kursy przygotowawcze z języka polskiego jako obcego przeznaczone są dla uchodźców obywateli Ukrainy, którzy przybyli do Polski nie wcześniej niż 24 lutego 2022 roku i byli studentami ukraińskich uczelni medycznych w roku akademickim 2021/2022. Zajęcia rozpoczną się 1 maja 2022 r. i potrwają do 30 września 2022 r. Formularz do zapisów znajduje się tutaj. Jest dostępny w wersji polskiej i ukraińskiej.

Курси Польської мови як іноземної для біженців громадян України
Центр іноземних мов Варшавського медичного університету в рамках програми «Солідарність з Україною» Національного агентства академічних обмінів відкрив набір на безкоштовні підготовчі курси Польської мови як іноземної для біженців громадян України, які прибули до Польщі № не раніше ніж 24 лютого 2022 року та які були студентами українських медичних вишів у 2021/2022 навчальному році. Курси розпочнуться 1 травня 2022 року і триватимуть до 30 вересня 2022 року. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зареєструйтеся ТУТ.