Obejrzyj Dzień Otwarty WUM

Wydarzenie odbyło się on-line na interaktywnej platformie. Wszystkie znajdujące się na niej filmy, informacje i zapis czatów pozostają dostępne aż do 30 czerwca br. Warto tam zaglądać.

W każdej chwili można sprawdzić szczegóły dotyczące rekrutacji, posłuchać, co o studiowaniu na WUM myślą studenci i absolwenci, poznać niektórych wykładowców, dowiedzieć się, jakie są nasze mocne strony. Sprawdzić, co wyróżnia WUM spośród innych uczelni medycznych i jakie możliwości daje nasz dyplom.

Na platformie pozostają filmy z naszymi rektorami i studentami w rolach głównych oraz filmowy spacer po WUM. Dostępny jest też zapis czatów zarówno rekrutacyjnego, jak i ze studentami poszczególnych wydziałów.
Cały czas aktywne są stoiska, gdzie znajdują się informacje dotyczące kierunków studiów, spraw socjalnych, stypendiów, akademików, kampusów, kół naukowych, wyjazdów zagranicznych i życia studenckiego. A pod hasłem Study in English informacje o kierunkach anglojęzycznych i zasadach zdawania na nie.

Wszystkie materiały z Dnia Otwartego znajdują się tutaj: Dzień Otwarty