Dzień Otwarty WUM

To jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń na naszej uczelni. Odbędzie się 19 marca on-line na interaktywnej platformie. Wszystkich zainteresowanych studiowaniem na WUM zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

W czasie Dnia Otwartego będzie można dowiedzieć się, jak wygląda tegoroczna rekrutacja, posłuchać, co o studiowaniu na WUM myślą studenci i absolwenci, poznać niektórych wykładowców, dowiedzieć się, jakie są nasze mocne strony. Sprawdzić, co wyróżnia WUM spośród innych uczelni medycznych i jakie możliwości daje nasz dyplom.

Będą filmy, filmowy spacer po WUM i czaty: dotyczący rekrutacji oraz ze studentami poszczególnych wydziałów. Każdy zarejestrowany uczestnik wydarzenia, będzie mógł na nich zadawać pytania.

Na licznych stoiskach przedstawimy informacje dotyczące kierunków studiów, spraw socjalnych, stypendiów, akademików, kampusów, kół naukowych, wyjazdów zagranicznych i życia studenckiego. A pod hasłem Study in English informacje o kierunkach anglojęzycznych i zasadach zdawania na nie.

Na Dzień Otwarty można rejestrować się już dziś na stronie link