Podsumowanie 2021

Mija rok dużych wyzwań, zmian i sukcesów na WUM. Przypominamy wydarzenia, które były na uczelni źródłem ogromnej radości i powodem do dumy.

Na naszej liście znajdują się innowacyjne zabiegi, pionierskie operacje ratujące życie, a także prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które otrzymywali naukowcy i studenci WUM. Cieszymy się również z oryginalnych projektów, które ruszyły w ubiegłym roku i przyczyniają się do rozwoju medycyny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Do uczelnianych sukcesów trzeba zaliczyć również fakt, że mimo pandemii i walki naszych medyków na pierwszej linii frontu, trwała nauka, a kolejny rocznik studentów otrzymał dyplomy i opuścił mury uczelni. To nasze małe zwycięstwo nad pandemią.

Podsumowanie 2021