Studenci WUM z nagrodami dla najaktywniejszych członków IFMSA-Poland

Dominika Zajkowska, Katarzyna Camlet, Zofia Gajek, Grzegorz Łopiński, Natalia Niedziela, Nikola Siekierko – to studenci WUM oraz członkowie IFMSA-Poland Oddział Warszawa, którzy otrzymali prestiżowe nagrody im. Zbigniewa Ehrmanna. Wyróżnienie przyznawane jest przez IFMSA-Poland w trakcie dorocznego Zgromadzenia Delegatów. Otrzymują je osoby najbardziej sumienne i zaangażowane w działalność Stowarzyszenia.

Dominika Zajkowska została uhonorowana nagrodą w kategorii najlepszy/a Sekretarz Oddziału. Katarzyna Camlet otrzymała tytuł najlepszej Wiceprezydent Oddziału ds. marketingu, zaś Zofia Gajek najlepszej Koordynatorki Programu Stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju. Grzegorz Łopiński, Natalia Niedziela, Nikola Siekierko otrzymali nagrody za swoją działalność w komisji rewizyjnej Oddziału.

Zgromadzenia Delegatów to najważniejsze wydarzenie w działalności IFMSA-Poland. W wydarzeniu, które odbyło się w dniach 10-12 grudnia w Opolu, udział wzięło niemal 300 osób ze wszystkich 19 Oddziałów w Polsce, w tym około 20 reprezentantów i reprezentantek stołecznego oddziału.

Nagrody w imieniu nieobecnych na uroczystości odebrał Janusz Świeczkowski-Feiz, Prezydent Oddziału Warszawa. Statuetkę dla Komisji Rewizyjnej Oddziału w imieniu swoim i kolegów odebrała Natalia Niedziela.