Menadżerowie w ochronie zdrowia

Ruszyła kolejna edycja prestiżowych studiów Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia. Studia, skierowane do kadry zarządzającej oraz specjalistów pracujących w ochronie zdrowia, realizowane są według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych praktyków i najlepszych pracowników naukowych obydwu uczelni.

W inauguracji wzięli udział: Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - prof. Zbigniewa Gaciong oraz Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie - prof. Piotr Wachowiak, a także prorektor SGH prof. Krzysztof Kozłowski, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM prof. Maciej Słodkowski oraz kierownicy programu - ze strony SGH dr hab. prof SGH Monika Raulinajtys-Grzybek, ze strony WUM - Artur Białoszewski.

Pierwsze tegoroczne zajęcia, dotyczące przywództwa i zachowań w organizacji, poprowadził dr hab. Rafał Mrówka, profesor w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Studenci, reprezentujący różne organizacje i pracujący w bardzo zróżnicowanych obszarach sektora ochrony zdrowia, prowadzili dyskusje na temat złożonych obszarów, jakimi są wdrażanie zmian w organizacjach, zarządzanie konfliktem czy motywowanie.