Trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19 dla studentów naszej uczelni

Zapraszamy wszystkich uprawnionych studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy chcą przyjąć dawkę przypominającą szczepionki przeciw COVID-19 do punktu szczepień w Centrum Medycznym WUM przy ul. Jana Nielubowicza 5.

Szczepionka podawana jest osobom uprawnionym, tzn. tym, które podczas praktycznych zajęć dydaktycznych mają bezpośredni kontakt z pacjentem oraz przy zachowaniu odstępu minimum 6 miesięcy od ukończenia pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19. Aby zostać zaszczepionym należy zgłosić się z ważną legitymacją studencką lub zaświadczeniem wydanym przez dziekanat wydziału, który potwierdzi status studenta WUM.

W razie pytań prosimy o kontakt z Centrum Medycznym WUM - drogą telefoniczną: (22) 250 28 01 lub e-mailową: kontakt@cmwum.pl