III edycja SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH

Zdrowie psychiczne i well-being w czasie pandemii to tematyka III edycji Summer School of Global Health, do udziału w której zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych.

Termin: 17-30.09.2021 r.

W programie m.in. :

• Jak dokonać małych i dużych zmian w życiu – zasady i mechanizmy

Zdrowy tryb życia pozwala na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Wprowadzanie zmian, osiąganie celów czy utrzymanie zdrowych nawyków to często wyzwanie. Transteoretyczny Model Zmian (TTM) to narzędzie, które pomoże Ci dokonać dużych i małych zmian w Twoim życiu. Może być skutecznie stosowany w stosunku do siebie iw praktyce medycznej.

• Psychologia pozytywna – przybliżenie mocnych stron i zasobów człowieka dla optymalnego funkcjonowania

Wszyscy chcemy dobrego życia, ale często nie wiemy, jak je budować i co powinno obejmować. Warto zastanowić się nie tylko, co utrudnia życie, ale także co buduje siłę i sprzyja sukcesowi. O dobroczynnych skutkach optymizmu, ale także o tym, jak sprawić, by jego działanie przyniosło dobre rezultaty.

• Zarządzanie czasem w sytuacji pandemii

W związku z sytuacją pandemii nasze funkcjonowanie w życiu codziennym często jest zupełnie inne. Podczas warsztatów dowiesz się m.in. jak zarządzać czasem, poznasz zasady wyznaczania celów i efektywnego planowania.

Rekrutacja:

Aby zgłosić chęć udziału w Letniej Szkole należy:

1. Wypełnić Formularz zgłoszeniowy

2. Wypełnić i dostarczyć online skan wypełnionych dokumentów do Biura Projektu WUM AID:

Informacje o projekcie (doc, 621 KB)

Kontakt:

Zakład Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu