NAWA dofinansuje projekt naszych naukowców

Zespół Zakładu Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu WNoZ uzyskał dofinansowanie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej na projekt zatytułowany ”SZCZEPIENIE BEZ WAHANIA"! Opracowanie, opartych na wykorzystaniu mediów społecznościowych, wskazówek do kampanii zachęcania studentów studiów na kierunku Pielęgniarstwo do otrzymania szczepionki przeciwko COVID-19 jako jedna z kluczowych metod powstrzymania pandemii”.

Nasi naukowcy otrzymają środki finansowe w wysokości 127 320 zł. Projekt będzie realizowany wraz z Zespołem Dublin City University.

Dofinansowanie zostało przyznane w ramach programu Granty Interwencyjne NAVA, którego celem jest wspieranie współpracy międzynarodowej zespołów badawczych lub mobilności międzynarodowej naukowców, podejmowanej w reakcji na nagłe, ważne, nieprzewidziane zjawiska społeczne, cywilizacyjne i przyrodnicze o konsekwencjach globalnych lub istotnych regionalnie.