Ruszyła rekrutacja na studia w WUM

Data dodania: 10.05.2021
Osoby chcące podjąć naukę w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym mogą już zapisywać się na preferowane przez siebie kierunki studiów za pośrednictwem Internetowej Rejestracji Kandydatów.

Szczegółowe terminy postępowań rekrutacyjnych oraz wszelkie ważne informacje dotyczące zapisów na studia dostępne są na stronie https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/. Na stronie tej kandydaci znajdą również informacje o kryteriach naboru, opłatach, potrzebnych dokumentach i badaniach lekarskich.

Ważnym źródłem dotyczącym WUM jest również strona https://dzienotwarty.wum.edu.pl/, na której osoby zainteresowane studiami dowiedzą się m.in., jak, krok po kroku, wygląda proces rekrutacji, poznają opinie studentów i absolwentów na temat kształcenia oraz zobaczą, jak wygląda życie studenckie w Uczelni.

WUM proponuje aż 16 kierunków studiów w języku polskim oraz 3 w języku angielskim. Bogata oferta edukacyjna dostosowana do potrzeb rynku pracy to nie jedyne atuty naszej Uczelni. WUM na tle innych uczelni medycznych wyróżnia także wysoka efektywność nauczania, innowacyjne i interdyscyplinarne metody kształcenia, wykwalifikowana kadra wykładowców, dostęp do nowoczesnej infrastruktury dydaktyczno-naukowej oraz możliwość realizowania pasji badawczych. 

WUM to ponad 200-letnia tradycja nauczania medycyny i niekwestionowana wysoka pozycja na mapie edukacyjnej Polski. 
 

Printer Friendly, PDF & Email