Akty nominacyjne i przekazanie obowiązków

Podczas posiedzenia Senatu, które odbyło się 29 marca, JM Rektor - prof. Zbigniew Gaciong wręczył akty powołania nowo powołanym osobom pełniącym kierownicze stanowiska i funkcje w strukturach Uczelni.

W związku z wygraniem konkursów na stanowiska dyrektorów szpitali klinicznych Rektor prof. Zbigniew Gaciong przekazał listy gratulacyjne Paniom: Annie Łukasik – Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM oraz  Ewie Piotrowskiej – Dyrektor Szpitala Klinicznego im. Ks. Anny Mazowieckiej.
Stanowisko Kierownika II Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii objął dr  hab. Paweł Andruszkiewicz, któremu Rektor wręczył akt powołania, dziękując jednocześnie dr. Piotrowi Nowakowskiemu za dotychczasowe pełnienie obowiązków kierownika tej jednostki. Wcześniej, tego samego dnia, w tejże Klinice, odbyło się krótkie spotkanie, w którym uczestniczyli JM Rektor - prof. Zbigniew Gaciong i Dziekan Wydziału Lekarskiego - prof. Rafał Krenke.
Posiedzenie  Senatu było także okazją do podziękowań prof. Jackowi Szaflikowi - za pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju WUM i prof. Małgorzacie Olszewskiej - Członka Zarządu Fundacji. Akt powołania na funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odebrał prof. Piotr Radziszewski, zaś na funkcje Członków Zarządu powołani zostali: dr hab. Laretta Grabowska-Derlatka i dr hab. Cezary Szmigielski.

Fot. Dział Fotomedyczny WUM