System informacji kierunkowej

Od 28 stycznia osoby wchodzące na teren Kampusu Banacha mogą korzystać z systemu informacji kierunkowej (SIK WUM), który przedstawia położenie budynków Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Informacje znajdujące się na mapach i tablicach zostały przygotowane w języku polskim i angielskim.

Przygotowanie SIK WUM było spowodowane potrzebami nowych studentów, w szczególności obcokrajowców studiujących u nas i zostało zainicjowane w dziekanacie English Division Wydziału Lekarskiego. Tablice pomogą jednak wszystkim osobom odwiedzającym nasz kampus. Planuje się ustawienie tablic informacyjnych także w innych lokalizacjach uczelni.

Projekt został zrealizowany i dofinansowany w ramach programu NAWA „Welcome to Poland”.