Szczepienia dla studentów

Szanowni  Studenci,

w związku z rozpoczęciem od 11 stycznia br. szczepień studentów uprzejmie informujemy, że każdy student, który zgłosił chęć przystąpienia do szczepienia zostanie powiadomiony przez dziekanat o terminie i miejscu szczepienia zgodnie z utworzonym harmonogramem szczepień.

Każdy student powinien zgłosić się do wyznaczonego punktu szczepień z:

1.    Dokumentem tożsamości

2.    wypełnionym „Kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”
„Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19” - (wersja word - 43 KB)
„Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19” - (wersja PDF - 201 KB)

3.    wypełnionym „Oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych”
„Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych” - (wersja word - 65 KB)
„Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych” - (wersja PDF - 208 KB)

W przypadku osób, które przystąpiły już do szczepienia w innym miejscu, uprzejmie prosimy o informację zwrotną  do właściwego dziekanatu.