Zakończyliśmy zbiórkę uczelnianej społeczności dla „Naszych Dzieci”

Miło nam Państwa poinformować, że świąteczna zbiórka dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Czernicach Borowych okazała się wielkim sukcesem. Dziękujemy za wsparcie!

Wychowankowie dostaną wymarzone prezenty, o których pisali w listach do Świętego Mikołaja. Oprócz tego dzięki Państwa hojności zakupiliśmy dla każdego dziecka dwa komplety pościeli z małą poduszką i prześcieradłem, koc-narzutę na tapczan, ciepły koc razem z poduszką i komplet ręczników. Wszyscy domownicy otrzymają również wygodne pufy, zastawę stołową i nowy telewizor, który zastąpi stary, popsuty. Wśród podarków nie zabrakło książek i planszówek, które dzieci uwielbiają, i oczywiście słodyczy, za które również pięknie dziękujemy.
Prezenty pojadą do Czernic Borowych w najbliższy poniedziałek, 21 grudnia. W Państwa imieniu przekażemy je i dołączymy gorące życzenia z okazji zbliżających się świąt. Relację z tego wydarzenia zamieścimy na naszej stronie internetowej.