Pismo Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia z dnia 1.10.2020 r. dotyczące rozpoczęcia zajęć

Warszawa, dnia 01 października 2020 r.

Szanowni Studenci,

w imieniu Pana Prorektora Marka Kucha informuję, że w poniedziałek — 5 października rozpoczyna się nowy rok akademicki.
Przypominam, że przy wejściach do poszczególnych budynków będzie odbywał się pomiar temperatury ciała oraz sprawdzana zostanie legitymacja studencka. Proszę także o zabranie wersji papierowej lub elektronicznej wypełnionej ankiety epidemiologicznej.
Ponadto proszę o posiadanie bawełnianych maseczek. Informuję, że jednorazowe środki ochrony osobistej zostaną rozdane w większości przypadków wewnątrz jednostek dydaktycznych.

Z poważaniem,

Prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska