Komunikat Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia nr 21/2020 z 30 września 2020 r.

Komunikat nr 21/2020 z dnia 30 września 2020 r.
Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia
Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

w sprawie możliwości korzystania ze stanowisk komputerowych zlokalizowanych na terenie kampusu Banacha WUM

Studenci, którzy nie mają możliwości korzystania z własnego sprzętu komputerowego przy realizacji zajęć on-line, mogą skorzystać ze stanowisk komputerowych zlokalizowanych na terenie kampusu Banacha WUM.

Sale komputerowe zostały przygotowane z zachowaniem ustalonych limitów liczby uczestników na daną powierzchnię oraz wyposażone w środki dezynfekcji. Warszawski Uniwersytet Medyczny przygotował dla studentów 51 stanowisk:

• 15 w sali nr 6 w Centrum Biblioteczno-lnformacyjnym
  • 9 w sali 231 w Centrum Dydaktycznym
  • 9 w sali 232 w Centrum Dydaktycznym
  • 9 w sali 233 w Centrum Dydaktycznym
  • 9 w sali 234 w Centrum Dydaktycznym

Każde stanowisko komputerowe wyposażone jest w zintegrowaną kamerę oraz mikrofon, umożliwiającą pracę na platformie e-learningowej WUM, portalu egzaminacyjnym oraz uczestniczenie w zajęciach prowadzonych przy pomocy aplikacji MS Teams.

Warunkiem skorzystania ze stanowisk komputerowych jest przesłanie zgłoszenia na adres egzaminy@wum.edu.pl, zawierającego informację dotyczącą terminu rezerwacji wraz z godziną rozpoczęcia i zakończenia pracy. Po sprawdzeniu dostępności stanowisk, pracownik Biura Jakości i Innowacyjności Kształcenia dokona rezerwacji stanowiska komputerowego, a następnie potwierdzi ją droga mailową.

Prof. Marek Kuch
Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia