5 października - Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

5 października o godz. 12.00 w Auli Wykładowej im. prof. Janusza Piekarczyka w Centrum Dydaktycznym WUM odbędzie się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021.

Przemówienie inauguracyjne wygłosi JM Rektor – prof. Zbigniew Gaciong. Następnie odbędzie się immatrykulacja przedstawicieli studentów I roku, po której głos zabiorą przedstawiciele Samorządu Studentów i Samorządu Doktorantów.
Wykład inauguracyjny zatytułowany “Sztuka leczenia i leczenie sztuką” wygłosi dr hab. Dorota Folga-Januszewska, prof. Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Z uwagi na sytuację epidemiczną tegoroczna uroczystość zostanie przeprowadzona z ograniczoną liczbą osób uczestniczących. Transmisja inauguracji będzie dostępna na stronie Uczelni.
Link do transmisji: https://youtu.be/chqA8rurtVg

W związku z uroczystą Inauguracją Roku Akademickiego JM Rektor ogłosił w dniu 5 października 2020 r. w godz. 12.00-15.00 godziny rektorskie dla studentów oraz pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego biorących udział w Inauguracji.