Zaproszenie do udziału w badaniu COVID Stress-Less

Badanie COVID Stress-Less, będące inicjatywą zespołu naukowców z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, skierowane jest do osób cierpiących na stres, niepokój i inne emocjonalne problemy w związku z pandemią COVID-19. Jego celem jest ocena skuteczności miesięcznego treningu psychologicznego online zaprojektowanego, aby pomóc osobom potrzebującym w rozwinięciu umiejętności lepszego radzenia sobie z emocjami związanymi z COVID.

Badanie ma charakter poufny. Wyniki badania będą analizowane wyłącznie zbiorowo i mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów badawczych.

Badanie będzie obejmować trzy etapy:

• Wypełnienie ankiety z kwestionariuszami (ok. 40 min.). Etap ten jest podzielony na dwie części, wpierw ankieta skriningowa celem kwalifikacji do badania, a następnie tuż przed etapem nr 2 dokończenie reszty kwestionariuszy.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane, otrzymają możliwość wzięcia udziału w:
    - DARMOWEJ 4-tygodniowej onlinowej interwencji opartej na uważności lub
    - DARMOWYM 4-tygodniowym onlinowym treningu relaksacyjnym
  • Zaraz po jego ukończeniu oraz po okresie 1 miesiąca od ukończenia programu poprosimy o ponowne wypełnienie kwestionariuszy

Więcej na stronie: www.covid.stress-less.pl
Rejestracja do badania jest otwarta do 11 czerwca 2020 do godz. 22.00.