Komunikat Kanclerz WUM w sprawie szczepień przeciwko grypie

Zgodnie z decyzją Jego Magnificencji Rektora WUM prof. Mirosława Wielgosia i zaleceniami Uczelnianego Zespołu ds. Zagrożenia Koronawirusem dotyczącymi zaszczepienia się przeciwko grypie, informuję, że Uczelnia zakupiła pierwszą partię 2000 szczepionek dla studentów, doktorantów i pracowników, którzy w tym sezonie epidemicznym jeszcze się nie zaszczepili.
Szczepienia będą wykonywane całkowicie bezpłatnie w Centrum Medycznym przy ul. Nielubowicza 5, pokój 215 w godzinach 11.00-18.00.

Osoby (studenci, doktoranci, pracownicy) zainteresowani szczepieniem proszeni są o dokonanie zgłoszenia mailem w terminie do 15 marca b.r., na adres: zgloszenia@wum.edu.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:
- w przypadku studentów/ doktorantów: imię, nazwisko, rok i kierunek studiów, adres e-mail, telefon kontaktowy
- w przypadku pracowników: imię, nazwisko, nazwę stanowiska i jednostki organizacyjnej, telefon kontaktowy

Warunkiem skorzystania z możliwości zaszczepienia będzie dostarczenie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do szczepienia przeciwko grypie, wystawionego przez lekarza pierwszego kontaktu.

Małgorzata Rejnik
Kanclerz

UWAGA: zaświadczenie o braku przeciwwskazań do szczepienia może zostać wystawione przez lekarza posiadającego prawo wykonywania zawodu (niekoniecznie lekarza pierwszego kontaktu). Lekarze mogą wystawić takie zaświadczenia także sami dla siebie.

Administratorem Danych Osobowych jest Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM)
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO: