Wręczenie Nagród - stypendiów wyjazdowych Fundacji Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

8 stycznia 2020 r., na posiedzeniu Rady Dyscypliny Nauk Medycznych (RDNM), Prezes Fundacji Rozwoju WUM - mgr Małgorzata Kozłowska oraz członek Rady Fundacji - prof. Krzysztof Zieniewicz wręczyli nagrody - stypendia wyjazdowe, rozstrzygnięte w drodze konkursowej, dwóm doktorantkom WUM: lek. Aleksandrze Gąseckiej oraz mgr Sandrze Górskiej.

We wręczeniu uczestniczyli Przewodniczący Rad obu dyscyplin, w których pracują naukowo Laureatki - Przewodniczący RDNM - prof. Krzysztof J. Filipiak oraz Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk Farmaceutycznych (RDNF) - dr hab. Marcin Sobczak.

Laureatki podziękowały za umożliwienie im realizacji planów naukowych - wyjazdów stażowych do Włoch i USA. O ile podobne nagrody dla studentów wręczane są na osobnych spotkaniach Fundacji Rozwoju WUM lub gremiach rad wydziałów, nagrody dla doktorantów wręczane będą na forum RDNM, RDNF lub RDNoZ.

Informacja własna

Fot. Wanda Widomska