Święta z EDkiem – zaproś studenta English Division na Święta Bożego Narodzenia!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowe chwile w gronie rodziny i przyjaciół oraz smakowanie tradycyjnych potraw. Ten magiczny czas zazwyczaj kojarzy się nam z ciepłem i wspaniałą, świąteczną atmosferą. Nie wyobrażamy sobie spędzać tych szczególnych dni samotnie…
Tradycja wigilijna mówi o pozostawieniu jednego wolnego miejsca przy stole dla samotnego wędrowca. A może by tak w tym roku nie poprzestawać na samym zwyczaju i zaprosić zagranicznego studenta do świątecznego stołu?
Warszawski Uniwersytet Medyczny po raz pierwszy rozpoczyna akcję „Święta z EDkiem”, której celem jest zaproszenie przez społeczność akademicką WUM studentów English Division do swoich domów w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Polska tradycja jest wyjątkowa, zawiera w sobie: oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, łamanie się opłatkiem, sianko pod białym obrusem, 12 potraw. Dlaczego zachowywać te zwyczaje tylko dla nas?
Podzielmy się dobrocią!

Zaprośmy studentów z zagranicy do naszych domów. Nie pozwólmy, by w ten czas ktoś czuł się samotnie! Mogą być to jedne z najwspanialszych Świąt w Waszym życiu, które pozostaną na zawsze w pamięci. Dzięki naszej akcji możemy podarować studentowi ED najlepszy prezent pod choinkę – zaproszenie do świątecznego stołu w naszym domu.
Sprawmy, by ten magiczny czas świąt uszczęśliwił jak najwięcej osób!

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji „Święta z EDkiem”!

Prof. Marek Postuła                                                                     JM prof. Mirosław Wielgoś
Prodziekan ds. Studenckich English Division                     Rektor
Wydziału Lekarskiego                                                               Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Osoby zainteresowane zaproszeniem Studenta na jeden ze świątecznych dni (24 lub 25 lub 26 grudnia) prosimy o kontakt w terminie do 15 grudnia 2019 r. :

Klaudia Wendycz
Biuro Prasowe