Spotkanie członków Uniwersyteckiej Komisji ds. Jakości Kształcenia na Kierunku Lekarskim

23 października br. Warszawski Uniwersytet Medyczny po raz kolejny gościł w swoich murach członków Uniwersyteckiej Komisji ds. Jakości Kształcenia na Kierunku Lekarskim (UKJKKL), której Przewodniczącym jest prof. Janusz Moryś z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Naszą Uczelnię w pracach tego gremium reprezentuje prof. Marek Kulus, pełniący w kadencji 2017-2020 funkcję Zastępcy Przewodniczącego.

Głównym tematem powakacyjnego spotkania było sporządzenie planu wizytacji Wydziałów Lekarskich w nowym roku akademickim 2019/2020.

Następnie ustalono składy komisji oraz opracowano przyszły harmonogram wizytacji Wydziałów Lekarskich w poszczególnych uczelniach.

Fot. Tomasz Jędrzejewski