Nowe pufy dla społeczności WUM

Od początku roku akademickiego nasi studenci mogą korzystać z dodatkowych udogodnień w trakcie wypoczynku i nauki. Do dyspozycji wszystkich uczących jest 20 nowych puf, które Uczelnia otrzymała w ramach darowizny od firm ABE IPS Sp.z o. o. i Aleph Polska Sp. z o.o. Nowy nabytek będzie służył osobom przebywającym w czytelni Biblioteki Głównej oraz Centrum Dydaktycznym.

Oficjalnego przekazania puf dokonano 4 października  br. w siedzibie Biblioteki Głównej WUM. Darczyńców reprezentowali Maciej Dziubecki Prezes Zarządu Aleph Polska Sp. z o. o. oraz Malgorzata Duda-Klag Area Sales Manager z ABE IPS Sp. z o. o. Ze strony naszej Uczelni serdeczne podziękowania przekazali: Dyrektor Biblioteki Głównej WUM - Irmina Utrata, Agnieszka Stępień - kierownik Biura Informacji i Promocji, które pozyskało darczyńców oraz przedstawiciele Samorządu Studentów – Mariusz Bochnia i Maciej Matuszewski.

Anna Lisicka
Biuro Informacji i Promocji WUM