Zaproszenie dla mediów - Otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii

Jego Magnificencja Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś, Dziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego prof. dr hab. n. med. Elżbieta Mierzwińska-Mastalska oraz Prezes Centrum Medycznego WUM Sp. z o.o. dr n. med. Ewa Trzepla mają zaszczyt zaprosić na otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W wydarzeniu udział zapowiedział Minister Zdrowia - prof. dr hab. n. med. Łukasz Szumowski.

Uroczystość odbędzie się 9 października 2019 r., o godz. 12.00  na terenie kampusu Banacha, przy ul. Binieckiego 6

R.S.V.P. Marta Wojtach Dyrektor Biura Prasowego - Rzecznik prasowy WUM; rzecznik@wum.edu.pl
             Kamilla Walczak, Dział Prasowy WUM tel. (22) 57 20 115; 512 919 879; media@wum.edu.pl