Konferencja "Medycyna dla Sąsiada"

Data wydarzenia
Centrum Dydaktyczne WUM, ul. ks. Trojdena 2a, godz. 9.00 - 16.00
Opis wydarzenia

Konferencja dedykowana jest studentom, stażystom i młodym lekarzom. W tym roku spotykamy się 10. marca 2018 roku w auli B Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury 61.

Konferencja podzielona jest na trzy sesje tematyczne. Po każdej sesji przewidziany jest czas na 15-minutową dyskusję.

W charakterze wykładowców wystąpią lekarze różnych dziedzin medycyny i nie tylko! W tym roku gościmy m.in. pediatrów, kardiologów, nefrologów, ginekologa, pulmonologa, psychiatrę a także dr n. praw.

Także w tym roku dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi Studenckimi Kołami Naukowymi oraz znaną Wam już firmą MIRO udało nam się zorganizować szereg WARSZTATÓW:
1. Warsztaty FAST-USG (firma MIRO)
2. Warsztaty okulistyczne (Okulistyczne SKN przy Katedrze i Klinice Okulistyki 1WL)
3. Warsztaty medycyny ratunkowej (SKN Medycyny Ratunkowej)
4. Warsztaty biopsji szpiku (SKN „Sferocyt”)
5. Warsztaty podstaw EKG (SKN przy I Katedrze i Klinice Kardiologii WUM)

Ponadto podczas konferencji zostaną ogłoszone wyniki trzeciej edycji “Internetowego Konkursu Internistycznego” organizowanego przez nasze Koło. Poza licznymi nagrodami książkowymi, dla dziesięciu najlepszych uczestników konkursu czeka również profesjonalny sprzęt medyczny.

REJESTRACJA na konferencję i warsztaty rozpocznie się 25. lutego 2018 roku. Link do formularza zostanie udostępniony na stronie wydarzenia o godzinie 19:00. Liczba pakietów startowych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zarejestrowanie się na konferencję “Medycyna dla Sąsiada” i odbiór pakietu konferencyjnego do godziny 12:00. Osoby, które nie odbiorą pakietu w terminie, zostaną skreślone z listy uczestników.

Jeżeli będą wolne miejsca, to podczas trwania przerwy obiadowej otwarte zostaną zapisy na poszczególne warsztaty. Zapraszamy wtedy do punktu rejestracyjnego!

Studenckie Internistyczne Koło Naukowe Warszawa-Międzylesie