III Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Chirurgii Głowy i Szyi "Heads UP" 2018

Data wydarzenia
Zakład Patomorfologii, Aula, II piętro, ul. Pawińskiego 7
Organizator
Sekcje STN WUM: SKN Otolaryngologii przy Klinice Otolaryngologii, SKN przy Katedrze i Klinice Neurochirurgii, SKN "Neuris" przy Klinice Neurochirurgii Szpitala Bielańskiego, SKN Okulistyczne przy Katedrze i Klinice Okulistyki II WL, SKN Chirurgii Szczękowo-Twarzowej "Le Fort", SKN "ALARA" przy Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.
Patronat
JM Rektor WUM - prof. Mirosław Wielgoś, Prorektor do spraw Studenckich i Kształcenia - prof. Barbara Górnicka, Pełnomocnik Rektora ds. Studenckiego Ruchu Naukowego - prof. Jakub Gołąb, Dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego - prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska