Dyrektorzy Liceów odebrali dyplomy

Podczas posiedzenia Senatu, które odbyło się 21 stycznia 2019 roku dyplomami uznania uhonorowano Dyrektorów Liceów – laureatów rankingu WUM przeprowadzonego wśród liceów warszawskich, na podstawie największej liczby absolwentów przyjętych na studia w WUM w 2018 roku oraz rankingu WUM przeprowadzonego wśród liceów warszawskich, na podstawie skuteczności rekrutacyjnej, spośród absolwentów szkoły w 2018 roku, kandydujących na studia w WUM.

Dyplomy uznania odebrali Dyrektorzy Liceów – laureaci rankingu WUM przeprowadzonego wśród liceów warszawskich, na podstawie największej liczby absolwentów przyjętych na studia w WUM w 2018 roku:

- za zajecie I miejsca – wicedyrektor Joanna Redak z  IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie

- za zajęcie II miejsca - Edyta Ołdakowska- Dębek - Dyrektor XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie

- za zajęcie III miejsca - Anna Szczepańska- Filipp - Dyrektor XL LO im. Stefana Żeromskiego w Warszawie.

Wręczone zostały również dyplomy Dyrektorom Liceów - Laureatom rankingu WUM przeprowadzonego wśród liceów warszawskich, na podstawie skuteczności rekrutacyjnej, spośród absolwentów szkoły w 2018 roku, kandydujących na studia w WUM:

- za zajecie I miejsca – Edycie Ołdakowskiej- Dębek - Dyrektor XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie

- za zajęcie II miejsca - Małgorzacie Dąbrowskiej - Dyrektor VIII LO im. Władysława IV w Warszawie

- za zajęcie III miejsca - Barbarze Kordas - Dyrektor II LO im. Stefana Batorego w Warszawie.

Biuro Prasowe

Zdjęcia: Michał Teperek