Szkolenie dla wnioskodawców oraz Konsorcjantów projektów w ramach 4.2 Rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej sektora nauki Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowego Instytutu Badawczego, będącego Instytucją Wdrażającą dla działania 4.2 Rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej sektora nauki Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, zaprasza na dwudniowe szkolenie.

Pierwszego dnia szkolenie będzie dotyczyć nowego wzoru umowy o dofinansowanie, dokumentacji niezbędnej do przygotowania przed podpisaniem umowy o dofinansowanie oraz zasad rozliczania projektów. Drugiego dnia szkolenie z ostatniej nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych poprowadzi ekspert zewnętrzny.

Szkolenie odbędzie się 30 listopada - 1 grudnia 2016 r. w MCC Mazurkas Coference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

Szkolenie jest bezpłatne.

Do udziału w szkoleniu zapraszani są zarówno Wnioskodawcy jak i Konsorcjanci dofinansowanych projektów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i konieczność zapewnienia dostępu do szkolenia wszystkim beneficjentom działania 4.2 organizator prosi o zgłaszanie do dwóch osób, ze wskazaniem jednej z nich na listę rezerwową.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie załączonego formularza i wysłanie go na adres: dks@opi.org.pl w terminie do 30 października 2016 r.

Formularz zgłoszeniowy

Osoba do kontaktu: Monika Prochowicz; Dział koordynacji projektów i komunikacji społecznej; monika.prochowicz@opi.org.pl, (22) 22 351 71 14.