Międzynarodowa Konferencja oraz Warsztaty „Pęcherzyki zewnątrzkomórkowe w immunoonkologii, diagnostyce i terapii medycznej”

Data wydarzenia
Aula główna 5.63, Uczelniane Centrum Stomatologii WUM
Sala seminaryjna 5.60, Uczelniane Centrum Stomatologii WUM
Opis wydarzenia

​Konferencja na temat roli pęcherzyków zewnątrzkomórkowych w immunoonkologii oraz ich wykorzystania diagnostyce i terapii medycznej jest organizowana w ramach projektu EVIONA finansowanego przez Agencję NAWA. Pierwszego dnia eksperci podsumują w formie wykładów aktualną wiedzę nt. pęcherzyków zewnątrzkomórkowych oraz przedstawią wyniki swoich badań. Natomiast drugiego dnia odbędą się warsztaty dotyczące nowoczesnych metod izolacji pęcherzyków zewnątrzkomórkowych oraz ich charakterystyki. Warsztaty są przeznaczone dla studentów i doktorantów.

W celu rejestracji na wykłady i/lub warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:

Rejestracja obowiązkowa. Liczba miejsc ograniczona.
Kontakt w sprawach organizacyjnych: eviona@wum.edu.pl

Katedra i Zakład Biochemii, Wydział Lekarski, WUM
JM Rektor WUM - prof. Zbigniew Gaciong