"Student decyduje... bohater wykonuje! czyli Student w Teatrze"

“Wiecie, co dzieje się za kulisami największych sztuk?  Ilu aktorów zginęło na scenie? A może chcieliście kiedyś samodzielnie decydować o tym, jak potoczą się losy bohaterów? Jeśli odpowiedzieliście “TAK” na którekolwiek z powyższych pytań, koniecznie weźcie udział w wydarzeniu organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej pt. "Student decyduje... bohater wykonuje! czyli Student w Teatrze".

Studenci PW podjęli się przygotowania interaktywnej sztuki teatralnej. Sami napisali do niej scenariusz oraz wcielili się w rolę aktorów. Całość wydarzenia utrzymana jest w charakterze kryminału. Widz będzie mógł podjąć decyzje, od których będzie zależało, kto zostanie ofiarą zbrodni...