Szczepienia studentów WUM - wolne terminy 15-19 marca

Informacja dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Drodzy Studenci,

Uruchomiona została możliwość zapisów na szczepienia w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej na bieżący tydzień tj.od 15 do 19 marca.

Linki do zapisów na szczepienia poprzez MS Bookings (dla studentów wszystkich Wydziałów):

Aby dokonać rezerwacji należy zalogować się loginem WUM (…@student.wum.edu.pl). W formularzu prosimy podawać do korespondencji wyłącznie adresy e-mail w domenie WUM. Tylko na te adresy e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji, a dobę przed szczepieniem - przypomnienie.
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z przedstawicielami Państwa Wydziałów w Komisji.

Aktualnie kompletujemy dodatkowe zespoły lekarzy, aby maksymalnie zwiększyć tempo szczepień i krótkim czasie zaszczepić możliwie jak największą liczbę studentów.
Prosimy obserwować aktualne komunikaty publikowane na stronie internetowej WUM oraz w mediach społecznościowych. Na bieżąco będziemy informowali o uruchamianiu kolejnych zapisów.

Pozdrawiamy Was serdecznie,

Koordynatorzy akcji

• prof. dr. hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk
  • dr. hab. n. med. Jacek Sieńko