Intranet

W ramach  rozwijania narzędzi komunikacji wewnętrznej Uczelni, 25 listopada uruchomiona została nowa platforma informacyjna – Intranet.  Dodatkowy kanał stworzony dla pracowników będzie zawierał  m.in. akty prawne, dokumenty, komunikaty, formularze, ogłoszenia dla pracowników czy przydatne linki.

Na stworzonej platformie zamieszczono informacje publikowane wcześniej  na stronie www w zakładce „Uczelnia” na podstronach „pracownik” i „ważne dokumenty”.
Osoby korzystające z komputerów podłączonych do sieci WUM, mogą uzyskać dostęp do platformy ze strony głównej, poprzez zakładkę „Uczelnia”, w której umieszczono podstronę „intranet”. Użytkownicy komputerów spoza sieci WUM, muszą zalogować się do intranetu poprzez portal SSL. Strona z intranetem jest dostępna wyłącznie w sieci Wi-Fi Pracownicy WUM, w sieci Goście nie ma do niej dostępu.