Zostań wykładowcą Uniwersytetu Otwartego UW - zgłoś swój kurs

Uniwersytet Otwarty UW zaprasza do nawiązania współpracy i do zgłaszania propozycji autorskich kursów na I trymestr roku akademickiego 2020/2021.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, utworzyć konto Wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć.

Wyjątkowo, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, UO UW nie wymaga dostarczenia oryginałów dokumentów, natomiast zgłoszenie kursu w formie pdf-a z zeskanowym podpisem i mailową zgodą Dziekana/Dyrektora Jednostki na prowadzenie zajęć należy przesłać do 10 czerwca 2020 roku, do godz. 17.00 na adres mailowy: katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl lub magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl.

W przypadku doktorantów (od drugiego roku studiów), którzy po raz pierwszy zgłaszają kursy, do programu należy dołączyć również opinię promotora, poświadczenie doświadczenia dydaktycznego oraz oświadczenie o posiadaniu statusu doktoranta (plik do pobrania z naszej strony) w formie skanu.

Zgłoszenia kursów rozpatruje Rada Uniwersytetu Otwartego UW. Rada UOUW będzie rozpatrywać tylko i wyłącznie te zgłoszenia, które zostały przesłane poprzez stronę, podpisane oraz zeskanowane przez Wykładowcę i przekazane mailowo w formie pdf-a zgodnie z wymaganiami formalnymi.

Dodatkowe informacje dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW: http://www.uo.uw.edu.pl/dla-wykladowcow

Zajęcia w ramach I trymestru 2020/2021 mogą rozpoczynać się od 14 września 2020 roku (pierwsze spotkanie nie może być później niż 20 listopada).

Za prowadzenie zajęć Wykładowcy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie, a także mają możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Uniwersytet Otwarty UW, podnoszących kompetencje dydaktyczne.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl lub magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl lub telefonicznego pod numerem 22 552 40 76.