Konkurs na najlepszy plakat poświęcony pracy pielęgniarki i położnej

Jednostki Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM: Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej i Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego ogłaszają konkurs na najlepszy plakat poświęcony pracy pielęgniarki i położnej dla: studentów kierunku Pielęgniarstwo i Położnictwo oraz młodzieży zainteresowanej zawodem pielęgniarki i położnej. Prace mogą dotyczyć tematyki z zakresu roli pielęgniarki i położnej w opiece nad noworodkiem/niemowlęciem oraz wizji zawodu pielęgniarki i położnej w kontekście pracy z najmłodszymi pacjentami.

Kapituła w drodze głosowania przez niezależnych ekspertów niebędących współautorami w sesji plakatowej przyzna nagrodę za trzy najlepsze plakaty w każdej z kategorii zgłoszone i zakwalifikowane do wystawy na IX Konferencji z Okazji Dnia Położnej, organizowanej przez Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WUM oraz Konferencji z Okazji Dnia Pielęgniarki "Dokąd zmierza współczesne pielęgniarstwo?", organizowanej przez Zakład Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych WUM.

Prace w formie elektronicznej (plik PDF, rozdzielczość >200dpi, w docelowym formacie A1 w skali 1:1) należy wysłać do 10.04.2020 na jeden z poniższych adresów: monika.salamonczyk@wum.edu.pl lub anna.lozinska-czerniak@wum.edu.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi 04.05.2020 r.

Pierwszy autor pracy otrzyma nagrodę książkową wraz z dyplomem. Wystawa prac odbędzie się w czasie wymienionych powyżej konferencji w dniach 06.05. i 15.05.2020 roku.

Osoby odpowiedzialne:

Monika Salamończyk – Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej