mWUM - aplikacja mobilna dla studentów WUM

Aplikacja, przygotowana przez Centrum Informatyki WUM z myślą o studentach naszej Uczelni, to idealne i wygodne rozwiązanie pozwalające na szybkie dotarcie do bieżących informacji i ważnych linków związanych z WUM. To również narzędzie umożliwiające proste i bezpośrednie zarządzenie własnym tokiem studiów. Aplikacja dostępna jest w języku polskim i języku angielskim.

Aplikacja jest darmowa, dostępna na wszystkie urządzenia z systemem Android oraz iOS, możliwa do pobrania przez Google Play albo App Store.

"Google Play_ikona"

"App Store_ikona"

Za projekt i wykonanie aplikacji odpowiada Centrum Informatyki WUM. Ewentualne błędy, uwagi oraz sugestie dalszego rozwoju aplikacji mWUM można zgłaszać na adres e-mail: aplikacjamobilnawum@wum.edu.pl