SGH-WUM MBA z akredytacją AMBA

Pierwszy w polskich uczelniach publicznych program w formule Master of Business Administration - SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia uzyskał certyfikat potwierdzający najwyższą, zgodną z międzynarodowymi standardami jakość kształcenia.

Akredytację przyznaje Association of MBAs, która poddaje studia wnikliwej ocenie, biorąc pod uwagę kryteria takie, jak: warunki studiowania, programy, czy kwalifikacje kadry. W Polsce certyfikat AMBA posiada jedynie 6 uczelni. Na świecie ta prestiżowa akredytacja została przyznana jedynie 2% studiów MBA.

– Szczęśliwy jestem, że udało się uzyskać tą prestiżową międzynarodową akredytację już dla pierwszej edycji naszych studiów. Potwierdza to, iż nasz autorski program SGH-WUM MBA stoi na najwyższym światowym poziomie – skomentował kierownik programu Artur Białoszewski. – Będzie to zapewne dodatkowym bodźcem do jeszcze bardziej wytężonej pracy mającej na celu pozycjonowanie naszego Programu jako najlepszego MBA w ochronie zdrowia w kraju, a być może w przyszłości także w rejonie Europy środkowo-wschodniej  – dodaje.

Studia Executive Master of Business Administration w ochronie zdrowia zostały zainicjowane przez rektorów obu Uczelni na początku bieżącego roku, zaś pierwsi uczestnicy oficjalnie rozpoczęli kształcenie 24 listopada br.

Aby dowiedzieć się więcej o SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia >>

Aby dowiedzieć się więcej o akredytacji AMBA >>